Om optimaal gebruik te kunnen maken van de warmte die tijdens het stoken ontstaat, heeft Altech voor de speksteenkachel Eclips een uniek rookgeleidingssysteem ontwikkeld.
De rookgassen in deze houtkachel worden opgevangen en door rookgaskanalen geleid die bij het basismodel al meer dan 2 meter lang zijn. Hierdoor krijgen de rookgassen meer tijd om hun warmte af te geven aan het speksteen.
Door de primaire en secundaire luchtregeling wordt een zeer hoog rendement verkregen, waardoor u minder hout hoeft te verstoken om hetzelfde resultaat te behalen.
Combineer speksteen met antraciet gietijzer, of kies voor een geheel zwarte kachel.
Altech biedt op deze kachel als extra twee interessante mogelijkheden:
Merk |
Altech |
Model |
Eclips Complet |
Brandstof |
Hout |
Type |
Vrijstaand speksteen |
Vuurzicht |
Front |
Verbrandingssysteem |
Open (optie: buitenluchtadapter) |
Deur |
Draaideur |
Vermogen |
6-8 kW |
Terug
Ik heb dit toestel voor houtstook bekeken en ik zou graag wat meer informatie willen hebben.
Wij bieden u graag een veilige omgeving. Daarom vragen wij u vriendelijk, als u een gesprek wilt of informatie wilt inwinnen, eerst een afspraak te maken. Onze openingsdagen zijn vrijdag 10.00 - 17.00 en zaterdag 12.00 - 17.00 uur. Op die manier blijft het contact veilig en kunnen we iedereen de tijd en aandacht geven die een bezoek aan ons verdient. Een afspraak maken kan per mail, telefonisch of via dit formulier.